Bursluluk sınav sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonuç değerlendirmesi ve indirim oranlarını öğrenmek için okulumuza bekliyoruz.

Sınav sonucunu sadece okuldan alabileceksiniz. Telefonda bilgi verilmeyecektir.

Ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilerimiz için her yıl düzenlenen Nizip Geneli Ünsal Ören Özel Okulları “Ödüllü Bursluluk Sınavı” bu yıl 23-24 MART 2019 tarihlerinde yapılacak. Bu sınavlarda dereceye giren 12 öğrencimiz, “2019-2020 eğitim öğretim döneminde” kurumlarımızdan ücretsiz öğrenim hakkı kazanacaklar. Sınavda başarılı olan tam 3.850 öğrencimiz yüzde 10′dan yüzde 100′e varan eğitim bursumuzdan faydalanabilecektir. Erken kayıt avantajları ile birlikte Ünsal Ören Eğitim Kurumları ayrıcalıklarını kaçırmayın. Erken kayıt avantajları ve eğitim indirimleri için son kayıt tarihimiz 30 Haziran 2019’dur.

Bursluluk sınavlarımıza katılım ücretsizdir. Tüm şubelerimizden veya web sitemizden ödüllü sınavımıza başvuru yapabilirsiniz.

Tüm sınav başvurularımız online yapılmaktadır.  Ayrıca "Sınav Giriş Belgesi" DÜZENLENMEYECEKTİR. Lütfen aşağıdaki  menüden katılmak istediğiniz şubemizi seçerek "Online Başvuru Formunu"  doldurun.