Ünsal Ören'de Yüksek Başarı Devam Ediyor!

YKS 2019 Gurur Tablomuz

TARIK BAYSAL ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
YASİN KILIÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NEVA KORKMAZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYŞENUR KIRMIZIGÜL GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ESRA İNANÇ HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SÜMEYYE KOYUNCU SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SERPİL YENİGÜN (GATA) GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ TIP FAKÜLTESİ
KÜBRA SELVİ KÖK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EMRE GÖK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BERİVAN ERTİK YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
KÜBRA TÜRKOĞLU ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SEDA KARAGÜL İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SENEM KANLIOĞLU KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
BEYZANUR TEKİN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AYÇA KORKMAZ KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
BETÜL GÜL ŞİMŞEK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
EVREN KÜÇÜK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
OKTAY ORTAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
HARUN SEYGILI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
YAVUZ DURMAZ ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
PINAR KÖSEOĞULLARI ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
MEHMET CAN KÖR ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
UFUK SORGUN SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AKSEL AKSUNGUR KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
FULYA DEMİR MARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
BURCU ÖZDEMİR FIRAT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
TAYLAN DOĞANGİL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AHU GÖKTUĞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
SİMAY SEDA KIRNIK DİCLE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
ESRA SEYİRCİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
EYLÜL SEVİNDİK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
FURKAN ÖZTOP ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
GÜLSÜM İREM KÖSE YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (TAM BURSLU)
ZEHRA ALTINTAŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
AHMET DEMİR DİCLE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
HALİL İBRAHİM ŞENTÜRK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
TAHİR KILIÇ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
EMRE BEDİROĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
CANAN USLUER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MEHMET ALİ YILDIRIM İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
ALPEREN KORUN KIBRIS LEFKOŞA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MEHMET SEFİL MERSİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
MEHMET SERVET ÜMİT LEFKOŞE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (PDR)
MERYEM ALAKA GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (PDR)
AYŞENUR SERİN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (PDR)
HAMZA ÖZBAY ALLADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
MUSTAFA KILIÇ AKSARAY ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
KORAY ÖZSEVİMLİ MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ SUBAY
SİNAN ATLIOĞLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
ORHAN EMRE KAYA ELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SITKI AŞKIN KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FATMA BETÜL POLAT HARRAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ÇINAR BOZOK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FARUK DİNÇ DİCLE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HALİL ARSLAN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUZAFFER UZ HARRAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SALİH TUNCEL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEMİK AVAN SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EJDER DAŞDURAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET TONG ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
VEYSİ ELÇİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ALİ DURMAZ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HASAN BASRİ KANLI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ÖZKAN MERCAN  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS EMRE ÇETİNKAYA GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
EYÜP DEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEYDA KAYA GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
KÜBRA ÖZALP GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
MEDİNE ACAR SANKO ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
ZİLAN ÇIKAN SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
ELA DARI ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
İREMNUR KOCAMAN AVRASYA ÜNİVERSİTESİ EBELİK
VAKKAS MURAT KÖMESU 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
İBRAHİM GÜMÜŞ KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
GÜLBEYAZ DURNAOĞLU MERSİN ÜNİVERSİTESİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ
AYŞENUR HANÇERLİ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ HASTA VE YAŞLI BAKIMI
EBRU ANAR KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ HASTA VE YAŞLI BAKIMI
FATMA ÇETİN BARTIN ÜNİVERSİTESİ HASTA VE YAŞLI BAKIMI
FADİME KUZU AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İLK VE ACİL YARDIM
ABDULVAHAP YILMAZ AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İLK VE ACİL YARDIM
YASİN KARABAY MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ İLK VE ACİL YARDIM
EBRU FİLİZ AGAOĞLU GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ İLK VE ACİL YARDIM
ESRA SAYAR GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
EMİNE MERMER KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
YAKUP AKSUNGÜR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ
ZEYNEP KELEŞ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ
YEŞİM ALTUNDAĞ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
NURSENA ÖZÇOVAN HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ DİYALİZ
İBRAHİM TONBAK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
HÜSEYİN GÜLMÜŞ HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
TUĞBA BOSTAN SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
SEVGİ SENA DÖNER SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
MUHAMMET GÜNEŞ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
MERAL POLAT BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
EMİNE UÇAR 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
CANSU KAYA KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
EMRE ÇARPANDAĞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
GÖKÇE SERİL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
JALE ŞEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ALİ KANDEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MAHMUT ÇEVİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ
MANSUR KÜRŞAD ERKURAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
GAMZE TÜTEN 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
MİRAÇ ÖZTÜRK 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
YÜCEL YÜZBAŞIOĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
KUBİLAY VURAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE GRUBU ÖĞRETMENLİĞİ
HAYATİ YÜCEL GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
BEDRİYE MÜGE SÖNMEZ GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
BİRSEN ERTEKİN OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
SERDAL DEDE SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
BÜNYAMİN UYANIK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ÖZGÜR ASLAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
FERDİ AKBULUT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ NİZİP FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
REYHAN ORHON GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ NİZİP FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
İLHAN UZ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ŞEYMA TÜYLÜ HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SAMET ÇALIK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖGRETMENLİĞİ
EMİNE KÜBRA FIRAT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖGRETMENLİĞİ
KÜBRA KARAKUŞ HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ŞEYMA ÇETİNKAYA SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ÖMER TOPRAK MERSİN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GÜLŞAH YAVUZ İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
NALAN ERDEM GAZİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
SEMİH KULAÇ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
ERGÜN KAYA YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
FATİH SELVİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
ŞENAY AKPINAR UŞAK ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
HASAN ADIYAMAN ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
SERKAN ABACIOĞLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
EMRE ÇAY İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
BAHATTİN IŞIK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
IRAZCA ÖZER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
HATİCE ÖZDEMİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
BARIŞ ÖZTÜRK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
REZAN TAHTACI NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
FATİH BÜYÜKCAM ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
FUAT KULAKSIZ HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
GÖKHAN AKSEL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
ORHAN EROĞLU AMASYAÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
MEHMET KARAKUM RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
FATMA GÜL ŞENSES ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
HASAN HÜSEYİN ATAŞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
BETÜL HALİS GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
HİLAL AKBAŞ ÇANKIRI ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
HATİCE SEVİNÇ BÜLENT ECEVİT ÜNNİVERSİTESİ İLAHİYAT
BEKİR ÖZYURT İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ İSLAMİ BİLİMLER
MELEK DEVECİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
TUNCAY KAYA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
MEHMET DEMİRDAŞ SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
MELTEM ÖZCAN 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SEVDA ŞİRİN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
ARİF GÖKBAŞ ARTVİN ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
MEHMET DEMİRBAŞ SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
HÜSEYİN NAİM YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
EMİR CAN DUYGULU OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
CANSU İYİOĞULU HARRAN ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SEVGİ ÖZDEMİR MARDİN  ARTUKLU ÜNİVESİTESİ SOSYOLOJİ
MERVE YETER 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SEREN BERK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
TUĞBA AKŞAHİN AKSARAY ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ÖMER AKŞAHİN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
AHMET TAŞAR BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ SİNEMA TELEVİZYON
MELTEM ÖZDEMİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ENGELLİ EĞİTİMİ VE REHABİLİTASYON
RABİA ATA ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
SEMA YILDIRIM YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ KİMYA
AYŞE GÜLLÜ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
HASİBE NUR TİS GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
MEHMET ÇAKMAK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
SEREN TAVUK 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
EZGİ SERİNGİL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SEVDA KANALICI KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
İPEK GÜMÜŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
FATMA TAŞÇI DİCLE ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ESRA İNGEL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
DOĞAN BİLGİN GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MEHMET YAŞAR KARAMAN ÜNİVERSİTESİ TARİH
ALPER DEVECİ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TARİH
FURKAN ERBAY GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TARİH
ESRA NUR ÖZDEMİR KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ TARİH
BÜŞRA ÇETİNKAYA 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ TARİH
MEHMET ORHAN ER FIRAT ÜNİVERSİTESİ TARİH
RABİA ASLAN KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TARİH
RABİA EDA KELEŞ MERSİN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
ŞULE IŞIL  SEVİNDİK İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
ENES GÜNDOĞDU SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
SEMANUR YASSI SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
CEM KARAGÜL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
ABDULKADİR AYDEMİR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS
SAKİNE YILMAZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
BURCU SUMRUDOGAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
BEYZA GÜNEŞLEN KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
MUHAMMED TURGUT GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
KÜBRANUR CİN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
KİBRA NUR CİN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
SERAP DOĞANGİL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
KEMAL MELİH ÇIBIK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
FERİT ASLAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
KADİR AKBAŞ ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SEVDA ERDOĞAN ÇUKUROVA  ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
EMİNE BAŞARAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MUSTAFA KAYALAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
AHMET AKSOY İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
ADİL KÖROĞULLARI NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ
AYNUR DURNAOĞLU AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MEHMET UFUK BÖLÜKBAŞ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
MEHMET TÜRKOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
CANAN AYDIN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
SEVGİ ERDEN KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
SEVGİ İYİOĞLU ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MALİYE
GÜL SEVİNÇ 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ MALİYE
YASİN KAYA GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ MALİYE
SELVİ SUBURCU YOZGAT ÜNİVERSİTESİ MALİYE
KERİM SOGULU BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ MALİYE
ZEYNEP DOĞAN KOCATEPE  ÜNİVERSİTESİ MALİYE
GÜLBEYAZ AKŞAHİN KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MALİYE
HALİL İBRAHİM CAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SAMET ŞENKAHVECİ HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ ADALET
MEHMET ÇAKAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ADALET
MEHMET SAYGI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ADALET
ENES BOYBEY GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
BEGÜM YALIN HARRAN ÜNİVERSİTESİ AŞÇILIK
TAYFUN GÜNAL ATATÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
AHMET CAN KAYA GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
AHMET GÜRSEL SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
MUSTAFA ÇETİN OGUZELİ  MYO BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ABDULKADİR BOZKURT HARRAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
AHMET UMUT AÇOĞLU SITKI KOCAMAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
MUHAMMED KORKMAZ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ DERİ TEKNOLOJİSİ
ALİ OSMAN AĞCA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ
ALADDİN KAYACAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
AHMET YAVUZ KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK
HANİFİ SARIGÜL AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK
RIDVAN ŞAHİN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNİKERİ
İLYASHAN IŞIK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
HALİL İBRAHİM ÇELİK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
İREM ÇAM GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ
CANSU ERTÜRK HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM
DUYGU EREN KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ HARİTA VE KADASTRO
AYSU KAYA 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SADIK KORAY İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
KORAY SEVİMLİ İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BURÇİN SABANCI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK
EMİNE DURMUŞ ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK
YUNUS AÇIKGÖZ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK
MÜSLÜM ÇELİK GİRESUN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
İREM AY ACIK ÖGRETİM (AÖF) MUHASEBE
ENES DENİZ CUMHURİYET ÜNİVERİTESİ MUHASEBE VE UYGULAMA
MUHAMMED ÖMER ÜNLĞ BAYBURT ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK
MELİS SAVAR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ OPTİSYENLİK
ELİF CEREN HANÇER GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ORGANİK TARIM
FURKAN DAYANIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ OTAMASYON
FİKRET YILMAZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÖZEL KORUMA VE GÜVENLİK
ZEHRA ÖZALP ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ POSTA HİZMETLERİ
ZEYNEP POSTACIOĞLU NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKREASYON YÖNETİMİ
GÖKSEN GÜNDÜZ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
AYŞE SEZGİN 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
İBRAHİM ETHEM KARA ATATÜK ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
FATMA ATMAZ BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
AHMET BURAK FISTIKÇI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABARATUVAR TEKNİKLERİ
SELMA TOPLAR ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABARATUVAR TEKNİKLERİ
FATİH SULTAN MEHMET AYTEKİN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABARATUVAR TEKNİKLERİ
BEYZA YAREN EROL SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABARATUVAR TEKNİKLERİ
DUYGU KÜNTAŞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
ZUHEYR TEMİZER GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
GÖNÜL GÖKÇE KARADENİZ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK
MEHMET BARAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK
HAKAN KONUK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK
YUSUF İSA AVCI MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

 

YKS yerleştirme sonuçlarıyla üniversite hayatına adım atan gençlerimizi tebrik ediyoruz. Dolu dolu anılar biriktireceğiniz bir üniversite hayatı geçirmenizi diliyoruz.