Ünsal Ören Eğitim Kurumları yoğun bir çabanın ve emeğin ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Eğitim alanında gösterdiği profesyonel hizmet anlayışı, öğrenci memnuniyeti, ciddi ve örnek kurumsal kimliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle Gaziantep'in en çok tercih edilen eğitim kurumu olmuştur.

Kaliteli ve kapsamlı yayın uygulamaları, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, yeniliklere açık bir anlayışla çalışan ve seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosuyla her yıl yüzlerce gencimizi geleceğe hazırlayan Ünsal Ören Eğitim Kurumları, bugün Gaziantep genelinde  saygın bir eğitim markası haline gelmiştir.

Ünsal Ören Eğitim Kurumları sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında eğitim-öğretim kampanyalarını da desteklemektedir. Özellikle, başarılı çok sayıda öğrencinin burslu olarak okutulması ve  gerçekleştirdiği eğitim projeleriyle Gaziantep'te ilk'lerin kurumu olmuştur. Ünsal Ören Eğitim Kurumları başarılarını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir.

Ünsal Ören Eğitim Kurumları kişiselleştirilmiş öğretim modeli ile geleceğin özgüveni yüksek, ufku geniş, vizyon sahibi, seçkin bireylerini yetiştirmeye devam etmektedir.