img_8381
Öğrencilerin sınav stresi ve heyecanını azaltmak adına Özel Ünsal Ören Eğitim Kurumları’nın düzenlediği “Teog Sınav Tatbikatı” gerçeğini aratmadı.

Ünsal Ören Temel Lisesi’nde gerçekleştirilen sınava yoğun katılım sağlayan 8. Sınıf öğrencileri hem sınav heyecanları azaltarak TEOG öncesi kendilerini deneme fırsatı buldular.   Gerçekteki gibi tüm ayrıntılara varıncaya kadar TEOG Sınavı yaşatılmaya çalışıldı.

Öğrenciler Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, , Fen ve Teknoloji, TC İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük ile İngilizce derslerinden yapılan sınavda ter döktü.

Öğrencilerin sınava ne şekilde ve nasıl gireceklerini tatbik etme fırsatını bulduğu, sınav öncesinin ve sonrasının kavratılmaya çalışıldığı deneme sınavı öğrenciler kadar velilerce de memnuniyetle karşılandı.

Ünsal Ören Eğitim Kurumları Kurucusu Ünsal Ören, eğitimde başarı grafiğinin yükseltilmesi adına öğrencilere yönelik çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek “Amacımız öğrencilerimizi teknik, taktik ve psikolojik olarak sınava hazır hissetmelerini sağlamak. Bu anlamda hem öğrencilerimiz hem velilerimiz için ciddi bir prova oldu. Öğrencilerimiz bu sayede başarı ortalamalarını da görme imkanı buldu.  23-24 Kasım’da düzenlenecek olan TEOG sınavına girecek tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.