LGS YKS GECE KAMPI
Sınava hazırlık sürecinde Veli-Öğrenci olarak zor bir süreç geçiriyorsunuz. Bu süreçte sınava hazırlığı doğru anlamak, sınavı kazanmanın en büyük yüküdür. Biz de omuzlarımızdaki yükün ve sorumluluğun farkındayız. “Adamı adam eder çalışmak, işin zor yani çalışmaya alışmak!” işte bu sözde de ifade edildiği gibi, öğrencilerin sınava hazırlıkta en çok ihtiyaç duyduğu şey; çalışmaya alışmaktır.

EVDE DERS ÇALIŞMAMAK İÇİN
HER ŞEY VAR!

Öğrenciler sınava hazırlandığı süreçte zamanı en çok okulda-kursta ve evde geçiriyor. Ancak burada en verimsiz geçen yer maalesef ev oluyor. Çünkü, evde öğrencilerin ders çalışmaması için her şey var; dağınık oda, televizyondaki dizi-maç-eğlence programı, aile içi tartışma, misafir, kardeş kavgası, uyku, cep telefonu vs. öğrenci bu ortamlardan izole olup, odaklanarak ders çalışması kolay değil. İşte bu tespitten ve ihtiyaçtan yola çıkarak, Ünsal Ören Eğitim Kurumları olarak 2009 yılından bu yana öğrencilerimizi “Gece Kamplı Eğitim Modeli” ile sınavlara ve geleceğe hazırlıyoruz.

Öğrencilerimiz, Gece Kampında pazar ve pazartesi günleri hariç YKS için 18:00-22:30, LGS için 18:00-22:00 saatleri arasında, Koordinatör eşliğinde, ders çalışıyor ve alanında yetkin branş öğretmenleri ile yapamadığı soruların çözümlerini öğreniyorlar. Öğrencilerin beraberce sınava hazırlandığı böyle bir kampta, sınava kadar artan bir tempo ile öğrencilerin maksimum fayda sağlamaları hedeflenmektedir. Siz de bu eğitim modelinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İncilipınar Şube: 0507 159 82 66 - 0342 322 90 95
    Karataş Şube: 0552 905 44 44 - 0342 371 33 44

Daha fazla bilgi almak için