Ünsal Ören Dershaneleri LYS Başarılarımız. 
ADI SOYADI

HÜSEYİN ULAŞ

BURHAN KILIÇ

REMZİ KARAHAN

A.KEMAL KAVİLLİOĞLU

SILA VURAN

YUNUS EMRE ŞEN

YUNUS KURT

DERYA ÖZTÜRK

HARUN BATMAZ

YASEMİN PARMAKSIZ

M.OZAN NESANIR

HATİCE ATEŞOĞLU

DENİZ KILIÇ

MEHMET POLAT

HATİCE POLAT

MERT İLKER ÖZER

TUBA YALNIZ

OĞUZ OĞAN

KÜBRA BUCAN

MUHSİN SAYIN

ERDİ BİLİCİ

MERVE ERDAL

TUNCAY TAŞBAŞ

FATMA YILMAZ

AYŞE ÖZLEM ADA

NURDAN ETİ

MENEKŞE EDA ÇELİK

FİLİZ SÖKER

VEYSEL ÇELİKTÜRK

ÇİĞDEM ÖKSÜZ

MEHTAP TUTAR

RESUL YALÇINKAYA

RABİA TUTAR

CEYLAN YILMAZ

SEDA GÖZ

BAHAR ZENGİN

MELEK DEMİR

SADİN KAYA

MUSTAFA YILDIRIM

M.ŞÜKRÜ GÜNEŞ

EMİN REYHANİ

DOĞAN DEMİR

ALPER KATMERCİ

AYŞE HİLAL SAĞBİLİ

ALİ ÇİL

MEHMET ALİ YILMAZ

DUYGU NUR AKDEMİR

SİBEL ESMA DURGUT

DUYGU BABAİBAN

BETÜL KAYA

AYŞE KEVSER İSKENDER

CEMİL HİDAYET

BİLSEN KAYICAN

AYHAN TURAN

MEHMET ALİ YILMAZ

HAKAN AKKUŞ

YUSUF KİRAZ

BEKİR BOZKURT

AHMET YILMAZ

GÜLCAN SARIOĞLU

DİLAN DURMUŞ

MİKAİL GÜN

MERVE KARABULUT

NAZLI ŞAKİRDEMİR

ABDULKADİR BİLGİ

NEŞE YIRTICI

OSMAN KOCA

MEHMET DELEN

BİLGENUR YALÇINKAYA

BERNA AVŞAR

ELİF KOPTUR

ADİLE ASLAN

HATİCE ALTIPARMAK

ÖZGE YALÇIN

SERHAN MUTAF

MÜNİRE KARAOĞLU

GÜLER KARAOĞLU

SALİH YARAR

HAVVA DOĞAN

BETÜL NUR YALÇINKAYA

MAHMUT KOCA

GÜLLÜ ÇELİK

KADİR CENGİZ

GAMZE AYGÜN

İDRİS BOZKURT

ASLI ABUKAN

AYVAZ YAKUP DEMİR

GONCAGÜL YILDIZ

TUBA AKIN

ÜMRAN YÜKSEL

ELİF KIZIKLI

KEMAL BÜYÜKARPACI

YASEMİN BULGUN

GAMZE YAZ

NERMİN KISA

YİĞİTCAN COŞAN

MEHMET ÖZTÜRK

NUR AVCI

OKAY İVGİN

AYDIN FENER

NİHAT EKİNCİ

AHMET MERKEPÇİ

İBRAHİM HALİL YILAN

AYSUN TAŞ

KUTAZ YILDIZ

ZEHRA UÇ

AYŞEGÜL GÜZEL

YASEMİN IRMAK

UĞUR HAZIR

UĞUR KILINÇLAR

PELİN BORUCU

FİDAN ALICI

CEMRE GÜL

KAAN ÇÖREKÇİOĞLU

AYŞE MERVE ATEŞ

RUKİYE GÜNDÜZ

SALİH YILDIZ

CEYDA ÖZDEMİR

HALİL İBRAHİM KEÇE

FATİH ARSLAN

ENVER KESTANE

YASEMİN ESMER

H.İBRAHİM YETER

AHMET ÖZKÖSE

M.BURAK DEMİRDAŞ

İSMAİL ASLAN

CUMA BAKIR

ÖMER FARUK YILMAZ

BETÜL ÇILDIR

MELTEM ÖLÇER

MERVE KARAŞAHİN

TAYFUN ÇİÇEK

HALİL İBRAHİM GÜL

ÖMER FARUK KAŞOĞLU

ECE TAŞDEMİR

BÜŞRA TEYMUR

HAKAN KARATÜN

HACI GÜROCAK

RABİA KUŞ

BAYRAM KOÇULU

BAHAR SÜRAL

PELİN KOÇ

ALİ PALTA

YUNUS AÇIKGÖZ

DEMET ARAS

SAMET YILDIZ

ŞÜKRAN ÇİL

M.NUMAN SATILOĞLU

ERTUĞRUL BAKİ DAL

ESRA MERKEPÇİ

YAĞMUR KILIÇ

FERİDE YILMAZ

HATİCE ESRA KIRAÇ

DENİZ KURU

ADEM POLAT

ABDULLAH AÇAY

MERVE ÇEVİKSEVER

TÜLAY ÇİÇEK

BÜŞRA ALTIPARMAK

EZGİ NİSAN ÖZTÜRK

CEREN SOYLU

M.LEVENT MELEKOĞLU

TUĞBA KAYA

MERVE DEMİRBAŞ

MERVE EROĞLU

DİLEK GÖV

MURAT YUNUS BOZ

ÜNİVERSİTE

MARMARA ÜNiVERSİTESİ

MARMARA ÜNiVERSİTESİ

BİLKENT ÜNiVERSİTESİ (B)

BİLKENT ÜNiVERSİTESİ (B)

BİLKENT ÜNiVERSİTESİ (B)

ANKARA ÜNiVERSİTESİ

GAZİ ÜNiVERSİTESİ

ZİRVE ÜNiVERSİTESİ

ZİRVE ÜNiVERSİTESİ

SELÇUK ÜNiVERSİTESİ

OKAN ÜNiVERSİTESİ

OSMANGAZİ ÜNiVERSİTESİ

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

9 EYLÜL ÜNiVERSİTESİ

9 EYLÜL ÜNiVERSİTESİ

9 EYLÜL ÜNiVERSİTESİ

19 MAYIS ÜNiVERSİTESİ

KATÜ

KATÜ

KATÜ

KATÜ

KATÜ

KATÜ

KATÜ

KATÜ

GAZİ ÜNiVERSİTESİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

KIRIKKALE ÜNiVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

18 MART ÜNİVERSİTESİ

7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ

ADNAN MENDERES ÜNİ.

ADNAN MENDERES ÜNİ.

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ.

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ.

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ.

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ.

İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ.

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ

EREN ÜNİVERSİTESİ

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

ÇANKIRI ÜNİVERSİTESİ

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

DOĞU AKDENİZ ÜNİ.

DOĞU AKDENİZ ÜNİ.

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

GAZİKENT ÜNİVERSİTESİ

GAZİKENT ÜNİVERSİTESİ

GAZİKENT ÜNİVERSİTESİ

G.OSMANPAŞA ÜNİ.

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

GİRNE AMERİKAN ÜNİ.

HARRAN ÜNİVERSİTESİ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ

SÜTÇÜ İMAM (MARAŞ)

SÜTÇÜ İMAM (MARAŞ)

SÜTÇÜ İMAM (MARAŞ)

SÜTÇÜ İMAM (MARAŞ)

SÜTÇÜ İMAM (MARAŞ)

SÜTÇÜ İMAM (MARAŞ)

K.K.K.

K.K.K.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

K.MEHMET BEY ÜNİ.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ

MUSTAFA KEMAL ÜNİ.

MUSTAFA KEMAL ÜNİ.

MUSTAFA KEMAL ÜNİ.

MUSTAFA KEMAL ÜNİ.

MUSTAFA KEMAL ÜNİ.

ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ

ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ

ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

U.SARAYBOSNA ÜNİ.

YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ

YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ

YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

BÖLÜM

ELEKTRİK-ELEKT. MÜH.(İNG.)

SAĞLIK YÖNETİMİ

İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ

İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ

BANKACILIK VE FİNANS

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.

MİMARLIK

İÇ MİMARLIK

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRT.

KAMU YÖNETİMİ

HUKUK

MALİYE

ARKEOLOJİ

BESLENME ve DİYETETİK

MADEN MÜHENDİSLİĞİ

REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DAN.

İKTİSAT

MALİYE

İŞİTME ENGELLİLER ÖĞRT.

BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ

İŞLETME

BİYOLOJİ

HEMŞİRELİK

HEMŞİRELİK

EBELİK

ELEKTRİK-ELEKT. MÜH.(İNG.)

GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)

GIDA MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)

ULUSLARARASI TİC.ve LOJİSTİK

MATEMATİK ÖĞRT.

MATEMATİK

MATEMATİK

MATEMATİK

MATEMATİK

MATEMATİK

TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ

GAZETECİLİK

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

İŞLETME

İŞLETME

İŞLETME

İŞLETME

İKTİSAT

BİYOLOJİ

BİYOLOJİ

BİYOLOJİ

BİYOLOJİ

İŞLETME

İKTİSAT

İŞLETME

İŞLETME

KONSERVATUVAR

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

İKTİSAT

MATEMATİK

İŞLETME

İŞLETME

COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRT.

MATEMATİK

TARİH

KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

BİLGİSAYAR ve ÖĞR.TEK.ÖĞRT.

BİLGİSAYAR ve ÖĞR.TEK.ÖĞRT.

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

MATEMATİK

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

TARİH

TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI

KAMU YÖNETİMİ

BİLGİSAYAR ve ÖĞR.TEK.ÖĞRT.

COĞRAFYA

FELSEFE

MATEMATİK

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

YÖNETİM BİLİM SİSTEMLERİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

BİLGİSAYAR ve ÖĞR. TEK.ÖĞRT.

İSTATİSTİK

MATEMATİK

HUKUK

HUKUK

MALİYE

DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENLİĞİ

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRT.

METALURJİ ve MALZEME MÜH.

MATEMATİK

OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ

İKTİSAT

SİYASET BİLİMİ VE U.ARASI İLİŞ.

İKTİSAT

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

HEMŞİRELİK

BANKACILIK VE FİNANS

PSİKOLOJİ

COĞRAFYA

İŞLETME

FELSEFE

İKTİSAT

TARİH

İŞLETME

MATEMATİK

BİYOLOJİ

BİTKİ KORUMA

İŞLETME

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SUBAYLIK

SUBAYLIK

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)

SANAT TARİHİ

KAMU YÖNETİMİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

İKTİSAT

BİLGİSAYAR ve ÖĞR.TEK.ÖĞRT.

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

İKTİSAT

KİMYA

İKTİSAT

İKTİSAT

İKTİSAT UZAKTAN EĞİTİM

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ

HEMŞİRELİK

İKTİSAT

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

ZOOTEKNİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

İŞLETME

MATEMATİK

İKTİSAT

İKTİSAT

BİYOLOJİ

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

RESİM ÖĞRETMENLİĞİ

RESİM

HARİTA MÜHENDİSLİĞİ

FELSEFE

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

ARKEOLOJİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

HUKUK

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.)

SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNET.

SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNET.

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRT.

SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNET.

HUKUK

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

 Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz...