Ünsal Ören Eğitim Kalitesi

10 yıldır siz başarıyı, biz güveninizi kazandık. Yeni süreçte, alışılagelmiş eğitim metotlarını bir yana bırakmış, “öğrenci merkezli eğitim modelimiz” ile öğrenciyi öğrenmeye teşvik eden, öğrencisine gerekli donanımı sağlayan ve “birebir ilgi” gösteren rehberlik çalışmalarımızla başarılarınıza ortak olmaktan mutluluk duyacağız. Her yıl bireysel ve kitlesel başarılara imza atan Ünsal Ören Eğitim Kurumları, her öğrencisine kaliteli eğitim sunuyor...

 

butik-okul

 

okul

OKULUMUZ

Ünsal Ören Butik  Ortaokulu müfredatı ve özgün eğitim modeli ile uzmanlaşmış özel bir okuldur. Kitlesel başarıda Gaziantep genelinde büyük başarılara imza atan okulumuz 5-6-7-8.Sınıf öğrencilerine hem okul derslerine hem de sınavlara en iyi şekilde hazırlamak için kişiye özel akademik öğrenme programı ile TAM GÜN eğitim verir.

butik-kadro

KADRO

Ünsal Ören Butik Ortaokulunun deneyimli ve seçkin kadrosu her öğrencisini yakından takip eder. Öğretmenler sınıftaki her öğrenciyi dikkate alarak dersi anlatır. İşlenen konu tam olarak anlaşılıp kavranmadan yeni konuya geçilmez. Tüm dersler, etütler, ek çalışma programları, ödev takibi ve sınavlar seçkin öğretmen-yönetici kadrosu tarafından ciddiyetle yürütülür. Okulumuz eğitim disiplininden asla ödün vermez. 

yayinlar

YAYINLAR

Okulumuzda dersler Milli Eğitim Bakanlığı kitapları ile birlikte yıllık plana göre hazırlanmış, “Sınav Dergisi  Yayınlarının” okula uyarlanmış formatı olan konu anlatımlı setlerden ve modüler soru bankalarından işlenir.  Ünsal Ören Butik Ortaokulu, eğitim alanındaki tüm deneyim ve tecrübesini “Sınav Dergisi” markasının kaliteli  yayın gücüyle birleştirerek öğrencilerine en verimli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 

butik-sinav

SINAVLAR

Okulumuzda “Telafi Sınavları” hariç tüm “Yazılı Sınavlar” ve Deneme Sınavları” Sınav Dergisi Yayın Merkezinde hazırlanır ve tüm Türkiye’deki Sınav Okulları ile birlikte okulumuzda eş zamanlı uygulanır. “Yazılı Sınavlar” kendi öğretmenlerimiz  tarafından değerlendirilirken, “Deneme Sınavları” ise Türkiye geneli olarak değerlendirilir. Böylece öğrencilerimiz her sınavda Türkiye geneli başarı sıralaması ile birlikte okul başarısını sınav  sonuç karnesinde görebilecektir. 

cumartesi

CUMARTESİ DERSLERİ

C.tesi günleri; konu tekrar dersleri, toplu ve bireysel etütler, soru çözüm saatleri, performans  değerlendirme sınavları, telafi sınavları gibi farklı şekillerde değerlendirilecek etkinlik takvimi oluşturulmuştur. Tüm dersler, etütler, ek çalışma programları, ödev takibi ve sınavlar seçkin öğretmen kadrosu tarafından ciddiyetle yürütülür.

etutler

ETÜTLER

Branş öğretmenlerimiz tarafından gerektiği durumlarda toplu etütler organize edildiği gibi, rehberlik servisi aracılığı ile öğrencilerimizin öğretmenleri ile birebir etüt yapmaları da sağlanmaktadır. Planlanan her etüt sonunda öğrencilere yaprak testleri çözdürülerek eksik konu ve soru tarzlarına yönelik konu anlatımı ve soru çözüm imkanı sağlanır.

teog-kamp

TEOG KAMPLARI

Ünsal Ören Özel Okulları öğrencilerine 5.Sınıftan başlayarak 4 yıllık ortaokul eğitimini TEOG konuları ile birleştirerek verir. Butik Okulumuzda, öğrenci tam gün planlı bir şekilde eğitim göreceği için bu iki program en verimli şekilde uygulanır. 

odev

ÖDEVLER

Okulumuzda Öğrencinin bireysel çalışmalarını planlamak amacıyla, haftalık ders programından hareketle her dersin ödev günü ve miktarı “Ödev Çizelgesi”nde belirlenir. Haftalık ders programında ilgili dersin ilk saati mutlaka ödev kontrolü için ayrılır. 

BUTIK-OKUL-PROGRAM

 

EĞİTSEL KULÜP ÇALIŞMALARI ve SOSYAL ETKİNLİKLER

Öğrencilerimize hem kendi görüş ve yeteneklerini ortaya koyabilecek hem de başkalarının katkılarını destekleyerek ve kabul ederek çalışabilme alışkanlığı kazandıracak planlı etkinlikler gerçekleştirilir. Öğrencilerimize ilgileri ve yetenekleri doğrultusunda bilimsel, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetleri gerçekleştirebilecekleri uygun fiziksel ortamı sağlıyoruz. Geleceğin liderleri olacak öğrencilerimiz; milli değerlerine sahip, kültürel farkındalıklarının bilincinde, kendilerine güvenen ve sosyal sorumluluk alabilen bireyler olarak okulumuzda eğitimlerini tamamlamaktadırlar.

 

emek-mahallesi

 

ÜNSAL ÖREN ÖZEL OKULLARI DEVLET TEŞVİĞİ İLE YANINIZDA!

2016-2017 Öğretim Yılında Eğitim-Öğretim Desteği ile Okullarımıza Kayıt ve Nakil Yaptırma Fırsatını Kaçırmayın! Devlet okulundan özel okula nakil ve teşviklerle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurun.

Bize sormak ve iletmek istediğiniz her konuda yazabilirsiniz. İlgili birim en kısa sürede size cevap verecektir.

Adım Soyadım (gerekli)

Öğrenci VelisiyimÖğrenciyim

Eposta Adresim (gerekli)

Telefon Numaram (gerekli)

Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?

İletiniz

Konu ile ilgili sizden;
Telefon bekliyorumE-posta bekliyorum