Ünsal Ören Akademi 2009-2010-2011 Yılı DGS Başarılarımız
ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL BÖLÜM
Koray Eyüpoğlu ODTÜ Makine Mühendisliği
Halil Eğri Yıldız Teknik Ünv.. Makine Mühendisliği
Mehmet Ünder Yıldız Teknik Ünv. İnşaat Mühendisliği
Eyüp Güneş Dokuz Eylül Ünv. İnşaat Mühendisliği
Müge Demir Çubuk Dokuz Eylül Ünv. Tekstil Mühendisliği
Gonca Çevik Dokuz Eylül Ünv. Okul Öncesi Öğretmenlik
Sercan Boşnak Anadolu Ünv. Okul Öncesi Öğretmenlik
Halil İbrahim Özkan Gaziantep Ünv. Tekstil Mühendisliği
Ersin Çalışıcı Çukurova Ünv İnşaat Mühendisliği
Gökhan Yılmaz Kocaeli Ünv Mekatronok
M.Akif Yiğitçeoğlu KATÜ Elektrik-Elektronik Müh
Serdar Bozkurt Dokuz Eylül Ünv. İktisad
Ramazan Avan Bozok Ünv. İnşaat Mühendisliği
Özlem Özkanun KATÜ Okul Öncesi Öğretmenlik
Mehmet Mandollu Çukurova Ünv Maliye
Eda Babur Sakarya Ünv. Metalurji Müh.
Meral Serinova Anadolu Ünv. Okul Öncesi Öğretmenlik
Hasan Yılmaz M.Kemal Ünv. İnşaat Mühendisliği
Halit Güder Sakarya Ünv. Bilgisayar Müh.
Murat Güneş Pamukkale Ünv. İnşaat Mühendisliği
Ceyda Onat Ankara Ünv. Ziraat Müh.
Tuğba Özdemir KATÜ Okul Öncesi Öğretmenlik
Derya Kolkılıç Pamukkale Ünv. Okul Öncesi Öğretmenlik
Ayşe Kılıç Muğla Ünv. Hemşirelik
Ümran Başçı Akdeniz Ünv. İşletme
Fatma Çiftçi Zirve Ünv. Bilgisayar Müh.
Müslüm Kara Aydın Ünv. Makine Müh.
Muhammed Alagöz Ondokuz Mayıs Ünv. İstatistik
Osman Ateş Çukurova Ünv Gıda Müh.
Seda Azgın Çukurova Ünv Hemşirelik
Merve Gök M.Kemal Ünv. Ziraat Müh.
İzzet Özüçargil Çukurova Ünv Bilgisayar Müh.
Mustafa Kaplan Sütçü İmam Ünv. Tekstil Mühendisliği
Burhan Yılmaz Dicle Ünv. Maden Müh.
Ezgi Çelik Çukurova Ünv Kimya
Gizem Özkan M.Kemal Ünv. Kamu Yönetimi
Neşe Atuşağı Lefkoşa Okul Öncesi Öğretmenlik
Resul Kırmızı Atatürk Ünv. Fizik
Tuğçe Doğan Tunceli Ünv. Kimya Müh.
Nuray Öztürk Afyon Kocatepe Ünv. Sosyoloji
Mustafa Öztürk Aydın Ünv. Bilgisayar Müh.
Mehmet Bozkurt Ondokuz Mayıs Ünv. Çevre Müh.
İlkay Güzel Uludağ Ünv. Tekstil Mühendisliği
Songül Bakar Anadolu Ünv. Okul Öncesi Öğretmenlik
Aylin Püsküllü Osmaniye Ünv. Biyoloji
Burcu Ekici Ege Ünv.İletişim Fak. Radyo Sinema Ve Tv.
Nurbeniz Polat Marmara Ünv.İkt.Ve İdari Bil. İşletme İngilizce
Döne Bulut Anadolu Ünv.End.San.Y.O Moda Tasarım
Özlem Kutlu Marmara Ünv.Sağlık Bil. Fizyoterapi Ve Rehberlik
Ahmet Kazak Ege Ünv.Müh.Fak. Elek.Elektronik.Müh.
Doğan Samancıoğlu Ege Ünv.Müh.Fak. İnşaat Müh.
Adem Yıldırım Ege Ünv.Müh.Fak. İnşaat Müh.
M.Hanifi Tüylüce Yıldız Tknk.İnş.Müh. İnşaat Müh.
Özge Kızıldağ Ege Ünv.Müh.Fak. Makine Müh.
M.Öz Nişastacı Çukurova Ünv.Hukuk Fak. Hukuk Fakültesim.
M.Akif Türker Kırıkkale Ünv.Müh.Fak. Mekatronik Müh.
Sibel Ekinci Harran Ünv.İkt.Ve İdari Bil. İşletme İngilizce
M.Emrah Yalçın Gaziantep.Ünv.Müh.Fak Elek.Elektronik.Müh.
K.Tümer Beşoğlu Çukurova Ünv.Müh.Mim. İnşaat Müh.
M.Ali Kaya Çukurova Ünv.Eğitim Fak. Bil Ve Öğrt.Tek.Öğrt.
Candan Alpergin Dokuz Eylül Müh.Fak Makine Müh.
Y.Emre Öznişastacı Yıldız Teknik Ünv. Elektrik Müh.
M.İhsan Aysa Dokuz Eylül Fizik Tedavi Fizyoterapi Ve Rehberlik
Gözde Kurt Muğla Ünv.İkt.Ve İdari Bil. İşletme
Dilek Tağhan Ondokuz Mayıs Ünv.Eğitim Fak. Okul Öncesi Öğretmenlik
Arzu Sarukan Ankara Ünv.Müh.Fak. Gıda Mühendisliği
Ersin Çalışıcı Gümüşhane Ünv.Müh.Fak. İnşaat Müh.
F.Burak İnan M.Kemal Ünv.Müh.Fak. Makine Müh.
Süleyman Demir Gaziantep Ünv.Müh.Fak. İnşaat Müh İngilizce
Tuğrul Tiryakioğlu Harran Ünv.Müh.Fak İnşaat Müh.
Süleyman Haveydi Gaziantep Ünv.Müh.Fak. İnşaat Müh.İ.Ö
Hatice Öksün Akdeniz Ünv.Müh.Fak. Gıda Mühendisliği
Yakup Artıkboğa Gaziantep Ünv.Müh.Fak. İnşaat Müh.İngilizce
Necati Bulut Dumlupınar Ünv.Müh.Fak. Elek.Elektronik.Müh.
Servet Gür Fırat Ünv.Müh.Fak. Elek.Elektronik.Müh.
Muhammed Güder Kırıkkale Ünv.Eğitim.Fak. Bil Ve Öğrt.Tek.Öğrt.
Sema Çetin Çulurova Ünv.İkt Ve İdari Bil. İktisad
Abdulkadir Eroğlu Yakın Doğu Ünv.Müh.Fak. Makine Müh.
Emine Tekatlı Fırat Ünv.Fen Edebiyat Fak. İstatistik
Ersin Kurt Eskişehir Osmangazi Ünv.Fen Edeb. İstatistik
Mustafa Şimşek Karamanoğlu M.Beyünv.İkt.İdr. İktisad
Esra Erici Uludağ Ünv.Müh.Mim.Fak. Tekstil Müh.
Fidan Çelik Çukurova Ünv Fen Edb Fak. Kimya
Filiz Çopur Abant İ.Baysal Ünv.Eğt.Fak. Okul Öncesi Öğretmenlik
Ebru Özkara Akdeniz Eğitim.Müh.Fak. Okul Öncesi Öğretmenlik
Asım Kaleli Çağ Ünv.İkt.Ve İdari Bil.Fak İşletme % 50 Burslu
Enis Arda Pamukkale Ünv.Müh.Fak Tekstil Müh.
Pınar Polat K.Maraş S.İ.Ünv.İkt Ve İdr.Bil İktisad
İsmail Çağan M.Kemal Ünv.Veterinerlik Veteriner
Mehmet Kaplan Kilis 7 Aralık Ünv.İkt.Ve İdr Bil İktisad
Burhan Yılmaz Kocaeli Ünv. Müh.Fak. İnşaat Müh.
Meryem Özgüneş Süleymen Demirel Ünv.Fen Edeb Kimya İ.Ö
Nurcan Kuzucu Dokuz Eylül Ünv.Eğitim Fak. Okul Öncesi Öğretmenlik
Seda Alaparmak Çağ.İkt.Ve İdari Bil.Fak Uluslar Arası Ticaret
Abdullah Karademir Yakındoğu Ünv.Eğitim Fakültesi Bil Ve Öğrt.Tek.Öğrt.
Tuğba Evren Selçuk Ünve Debiyat Fak. Sosyoloji
Sabiha Demir K.Maraş S.İ.Ünv.Müh.Fak. Tekstil Müh.
Behzat Yıldırım K.Maraş S.İ.Ünv.Müh.Fak. Tekstil Müh.
Özlem Acıoğlu Girne Ameraikan Eğitim Fak. Okul Öncesi Öğretmenlik
Mustafa Öztürk Okan Ünv.Uygulamalı Bilimler Bil.Sistemleri ve Tek.
Tuba Köçe Dumlupınar Ünv.İktisadi Ve İdari Böl İşletme
Gazi Yaşar Mersin Ünv.Tarsus Tek.Eğitim Fak. Bilgisayar Öğret.
Muhammed Ekinci Dumlupınar Ünv.Uyg. Bilim Y.O. Bankacılık Ve Finans
Alev Timur Dokuz Eylül Ünv.Mühendislik Fak. Tekstil Müh.
Fatma Tatar Pamukkale Ünv.Mühendislik Fak. Tekstil Müh.
Abdullah Polat Gaziantep Ünv.Mühendislik Fak. Makine Müh.İngilizce
Yasemin Kasar M.Kemal Ünv.Mimarlık Fak. Peyzaj  Mimarlık
Kadriye Akan Anadolu Ünv.Eskişehir Tur.Ve Otel İşlt.Y.O
Murat Meşhur Harran Ünv Mühendislik Fak Makina Müh.
Emine Şimşek Marmara Ünv.Atatürk Eğt.Fak Okul Öncesi Öğretmenlik
Tuğba Çapar Çukurova Ünv.Eğitim Fak. Okul Öncesi Öğretmenlik
S.Selçuk Çetinpolat Gaziantep Ünv.Mühendislik Fak. Makine Müh.İngilizce
A.Kemal Akargül Girne Amerikan Ünv.Müh-Mim.Fak Bilgisayar Müh.
İdris Ekenel Gazi Üniversitesi Makine Resmi ve Konst.Öğrt.
Şefik Özdil Doğu Akdeniz Ünv.Mühendislik Fak. İnşaat Müh.
Nuray Salman Selçuk Ünv.Mes.Eğitim.Fak Okul Öncesi Öğretmenlik
Zeynep Akdoğan Sakarya Ünv.Eğitim Fak Okul Öncesi Öğretmenlik
M.Sinan Öznişastacı Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Sinan Demirkesen Uluslar Arası Kıbrıs Ünv.Tur.Otel Turizm Ve Otel İşlt.
Ahmet Kaçmaz Sakarya Ünv. Metal Öğretmenliği İ.Ö
Serkan Küçük Yakın Doğu Ünv.Lefkoşa Müh.Fak İnşaat Müh.
Halil Bayındır Fırat Ünv.Elazığ Tekn.Eğitim.Fak Metal Öğretmenliği
Özer Gül Atılım Ünv.İşletme Fak. İşletme Türkçe
Hüsne Tekerek Uşak Ünv.İktisadi Ve İdari Bil.Fak Maliye İ.Ö
Bayram Ekici Beykent Ünv.Güzel Sanatlar Fak. Tekstil Tasarımı
Melek Atalar İnönü Ünv.Eğitim Fak. Okul Öncesi Öğretmenlik
Özge Öztürkmen Okan Ünv.(İst)İktisadi ve İd.Bil Fak. Uluslar Arası Ticarett
Neslihan Yılmaz Karadeniz Tek.Ünv.Orman Fak. Orman Endüstrisi Müh.
H.İbrahim Demir İstanbul Kültür Ünv.Fen Edb. Fak. Matematik-Bilgisayar
Öznur Aslan Atılım Ünv.İşletme Fak. İşletme

 Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz...