gurur-tablomuz

ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL BÖLÜMÜ
MAHMUT MURAT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
MEHMET FATİH KURT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BÜŞRA AYDOĞAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HATİCE BARAK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BURAK ÖZDEMİR ODTÜ HAVACILIK ve UZAY MÜH.
ŞIHMEHMET YILDIZ İTÜ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÖZTÜRK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
MURAT KORKMAZ ODTÜ PSİKOLOJİ
EMİNE DAVRANMAZ EGE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
A.ALPER ŞEN İSTANBULYENİ YÜZYIL ÜNİ. FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON
AHMET ÖZDEMİR İZMİR ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON
GÖKÇE ŞEKEROĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
DİLARA SALT BOZOK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ÖZGÜR DOĞANLAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
EJDER GÜCÜK ERZURUM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MÜNEVVER SAVCI YAŞAR ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
HASAN HÜSEYİN ÇALBAY GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DAN. ve REHBERLİK
MELİKE GÜRCÜNÜNOĞLU UŞAK ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DAN. ve REHBERLİK
BARIŞ URS ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DAN. ve REHBERLİK
Y.CANER TANRIÖVER HAVA HARP OKULU İSTANBUL YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
KORAY YAĞIN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KARAKURT KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NURŞEN ÖZKAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZAHİDE ARSLAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF NİSAN BOZAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MURAT BAŞÇI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
ABDULVAHAP YILDIRIM MERSİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
HASAN HÜSEYİN SEYHAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
AHMET EMİN KARADAĞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
OKAY İVGİN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ÖKKEŞ NURİ NACAR NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ORHAN ÖZCAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ÖZGÜR BİLECAN HASAN KALYONCU ÜNİ. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(BURSLU)
ERKAN CEYHAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF TOY BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ ve GENETİK
ADEM KÜÇÜKOĞLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
BÜŞRA GAMZE KILIÇ HASAN KALYONCU ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (BURSLU)
FARUK YILMAZ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ELİF KILINÇ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM HALİL KARA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TOPRAK BİLİMİ ve BİTKİ BESLEME
AYŞE ÇAPAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
TUĞBA ÇAKIR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
İLKNUR BARIK AKSARAY ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
MUSTAFA TEKECİ ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİ. HEMŞİRELİK
MEHMET SARIKURT RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİ. HEMŞİRELİK
FIRAT DOĞAN DOĞU AKDENİZ ÜNİ. HEMŞİRELİK
EMİNE DELEN KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ERSİN KARADİL KATÜ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
FATMA ÇALIŞKAN 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
BÜŞRA YÜCEDAĞ 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
VAHDETTİN HAYRAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ SİNEMA TELEVİZYON
ÇİÇEK ARSU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SİNEMA TELEVİZYON
BURAK YALÇIN LEFKE AVRUPA ÜNİ. SOSYAL HİZMET (TAM BURSLU)
MİKAİL ÖZDEMİR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
HİLAL AKBAŞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
LEYLA HİLAL EREN ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
EMİNE GÜR SİNOP ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SENA ÇAPUK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ EBELİK
MEDİNE BUSE KURT ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ EBELİK
GÖZDENUR YETER SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ EBELİK
ASLI KILÇ GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ ACİL YARDIM ve AFET YÖNETİMİ
CANSU DAŞDEMİR DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK RİSK YÖNETİMİ
CEVRİYE ASLAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
MELTEM BOZTİLKİ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE
RAMAZAN SEÇME CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MALİYE
MİHRİBAN KARACA HARRAN ÜNİVERSİTESİ MALİYE
MUSTAFA DİKİCİAŞIK BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİ. MALİYE
VOLKAN BEŞSAKIZ ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ MALİYE
MEHMET HANİFİ YANAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
EBRU İNAL GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SABRİ KILIÇ DİCLE ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
İREM DUYGULU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SEHER ÜRKMEZ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK ve FİNANS
ELİFNUR İSPİR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİ. BANKACILIK ve FİNANS
HALİL LEVENT SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
DENİZ KAYA 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
NEZİR ASLAN KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
HİLAL KÜÇÜKDERE GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
FEYZANUR DOĞAN ADNAN MENDERES ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
TUĞBA KANBUR MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
TAHSİN SONER SARIGÜL İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
ALİ HAYDAR BİRGİN HİTİT ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
BİLAL BİLİCİ UŞAK ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
DUYGUNUR DEMİR SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
SEDA ALTIOĞLU ZİRVE ÜNİVERSİTESİ SİY.BİL.ve KAMU YÖN.(BURSLU)
EBRU KURT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİC.ve LOJISTIK
MAHSUN AYDOĞAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİC.ve LOJISTIK
ÖZKAN ÖZKESKİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİC.ve İŞLET.
SELMA SARMIŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ÖZGE ZEYTİNCİ ZİRVE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞ.(BURSLU)
IŞIK SARIOĞLU HASAN KALYONCU ÜNİ. ULUSLARARASI İLİŞ.(BURSLU)
İBRAHİM UYSAL OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİ. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ÜLKÜ KÜBRA KOÇAK OSMANİYE KORKUTATA ÜNİ. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
SERAP BOZGEYİK ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
FATİH ÇALIŞKAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
GÜLTEN KAPLAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
ÜMİT ÇOLAK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
ÖZGE ALAV GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
MUSTAFA ÖZDİKİCİ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SEVGİ UZUN SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
UĞUR YILMIŞ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
MEMET ASLAN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
AYŞENUR ERDOĞAN NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
HÜSEYİN KOCA 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SERAY SÖNMEZ 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
EMRE BAZOĞLU AVRASYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (TAM BURSLU)
MUHAMMED DOGRUER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
ABDULHAMİT BOZOĞLU ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
ALİ AÇIKGÖZ BOLU İZZET BAYSAL ÜNİ. İŞLETME
ELDENUR POLAT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
YAKUP KESİCİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
OSMAN DOĞAN AVCI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
FEYZA YILDIZ 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
AYŞE UZUN 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
TOLGAHAN ERDOĞAN ZİRVE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (TAM BURSLU)
TEKİN TÜRKMEN ZİRVE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU)
CEVDET BOSTANCI PAMUKKALE ÜNVİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
FATMA YAŞAR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
M.FARUK AKDEMİR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİ. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
YÜKSEL DAŞDEMİR SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
ÜLKÜ SENA BAY HASAN KALYONCU ÜNİ. İÇ MİMARLIK ve ÇEV.TAS.(T.BURS)
ALTUN ALTINGEYİK HASAN KALYONCU ÜNİ. İÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI
ŞÜKRAN ARSLAN HASAN KALYONCU ÜNİ. İÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI
MESUT SAĞIRLAR ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
METİN DEMİR ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
NURCAN ASLAN SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
MUHAMMED GÖKALP AĞRI ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI
ERHAN KARAOĞLAN KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. TARİH
MURAT ERDAL BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TARİH
BETÜL PİŞKİN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TARİH
CANSU AFACAN MUSTAFA KEMAL ÜNİ. TARİH
DENİZ İMAM SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TARİH
SERKAN DURDU BOZOK ÜNİVERSİTESİ TARİH
MERVE ELİF ECER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
AYŞEGÜL BAĞCI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
GÖKÇE NUR AKSUNGUR SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
FATMA ARICAK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
GÜLCAN KONUR MERSİN ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
HATİCE KILIÇ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
VAHİDE CULBAN AKSARAY ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
İBRAHİM KEMAL TUNÇEL ULUSLARASI KIBRIS ÜNİ. PSİKOLOJİ
RIZA ATİLLA TABUR DOĞU AKDENİZ ÜNİ. İNSAN KAY. YÖN. (TAM BURS)
TEYFİK ÖNEN ORYİDİS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
OKAN DEMİR MAKEDONYA C.O.R.ÜNİ. ECZACILIK
İBRAHİM HALİL KAYACAN MERSİN ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ
EYYUP YUNUS ŞAHİN ZİRVE ÜNİVERSİTESİ RADYO TV. SİNEMA (BURSLU)
ŞEVKET KARAKAYA KIRIKKALE PMYO
SEZER İKİZ ERZURUM PMYO
ADEM BARAK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ADALET MYO
MERVE TUĞÇE DEMİRCİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ADALET MYO
SÜMEYRA ERGÜLEÇ KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ ADALET MYO
BETÜL ALMAS ZİRVE ÜNİVERSİTESİ ADALET MYO
TUĞBA KILIÇ KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEK. MYO
NİLAY ŞEKEROĞLU YALOVA ÜNİVERSİTESİ HASTA ve YAŞLI BAKIMI MYO
ELİF SARIKAYA 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ HASTA ve YAŞLI BAKIMI MYO
GÖKHAN SAMSUNLUOĞLU İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MYO
BABA AHMET DEMİREL ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİ. MEKATRONİK MYO.
HAKAN KARABACAK BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MYO
MEHMET ÖZALP GİRESUN ÜNİVERSİTESİ MALİYE MYO.
SERKAN YAŞAR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. DIŞ TİCARET  MYO
TANER DAŞKIRAN KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİ. DIŞ TİCARET  MYO
TUĞBA SERTDÜŞER MUSTAFA KEMAL ÜNİ. DIŞ TİCARET MYO
GÜLBEYAZ GÜZEL 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET MYO
İPEK BABÜR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET MYO
GİZEM YILDIRIM ZİRVE ÜNİVERSİTESİ DIŞ TİCARET MYO.(BURSLU)
ERKUT İYMEN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK SİGORTACILIK MYO
TUBA ERSÖZ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK ve SİGORTACILIK MYO
RIDVAN YEŞİLDAĞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK ve SİGORTACILIK MYO
FETTULLAH ÖZTÜRK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK MYO
KADİR ÖZYURT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ MYO.
BÜŞRA KARİPÇİN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GIDA KONTROL MYO
AYŞE ŞAHİN ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ MYO
BURÇİN GİZEM YETER GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ MYO
KUTAY ERLEBLEBİCİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ MYO
MÜNEVVER ARIK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ MYO
YUSUF ÖZÇETİN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ HARİTA KADASTRO MYO
BURKAY CAĞDANLIOĞLU ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ MYO
TURGAY ÖZBAY GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİCİLİĞİ MYO
AYKUT ÇİÇEK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE ve VERGİ UYG. MYO
ABDULKADİR DURKAÇ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE ve VERGİ UYG. MYO
MUHAMMED ALATAY GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ MYO
SEDA KILIÇ ADNAN MENDERES ÜNİ. MİMARİ RESTORASYON MYO

Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz…

Ünsal Ören Dershaneleri / Yükselen Başarımız Devam Ediyor!