Ünsal Ören Akademi 2012 DGS Başarılarımız
ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL
EMRE EĞRİ İSTANBUL TEKNİK ÜNVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN SELÇİN ADANA ÇUKUROVA ÜNVERSİTESİ MİMARLIK
RIDVAN KARAOĞLU ADANA ÇUKUROVA ÜNVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASAN HÜSEYİN ÖZDURMUŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ABDÜLLAZİZ KURT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET DOGAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM ŞEVLİ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜH.
GÖKHAN GÖKDENİZ ÇUKUROVA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN ÖNER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ESEN KOŞUÇAĞI ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞR.
ORHAN ONAT YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURHAN YILMAZ ATATÜK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET TAMER GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TALİP GÜLTEKİN ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAHAR KUTUĞU KOCATEPE ÜNİVERSİTESİULUSLARARASI TİCARET ve FİNASMAN
GONCA DEMİR MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİC.
DUYGU KÜPELİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
İBRAHİM BOZGEYİK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
NAZLI TOPALLAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  GIDA MÜHENDİSLİĞİ
FATMA TOPAL BEKİROĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
EMRE TOPUZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ELETRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HATİCE UZDUR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  İŞLETME
FATMA DEMİR KAHRAMAN MARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİBİTKİ KORUMA
GAMZE ÖKSÜN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
M. ERCAN KALYANCIOĞLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
İ. HALİL EKMEKÇİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA KILINÇ S. DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
SEVDA ERYİĞİT İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU
TUĞBA GÜNEY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
HAKAN ÖZDEMİR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATMA AKÇAY DİCLE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
MESUT GÜNÇAVDI ESKİŞEHİR ANADOLU  ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH.
HÜSEYİN AKSOY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİİSTATİSTİK
EMRE ACAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERYEM TAŞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
HALİL ÖZKAN LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU
UTKU CEM ÇALIŞKAN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
Ö.FARUK ERDEM GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK %100 BURSLU
İBRAHİM ŞAHİN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İBRAHİM HALİL ÖZGEYİK ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ABDULKADİR SEVER İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
HASAN TÜMER HARRAN ÜNİVERSİTESİZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
VAKKAS ZENGİN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ADNAN BALKIR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
AYHAN DOĞAN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
MURAT HASGÜL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
M.SAİT BAYRAKTAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
M. AKİF AKTOĞ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK %50 BURSLU
SEDA KARANAN KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SEYHAN POLAT TOKAT GAZİOSMAN PAŞA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞR.
EMİN ŞEN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

 Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz...